Reklama na klanový nábor


Zde můžete nahrát banner s reklamou na Váš klan, obrázek musí být formátu .png a může mít maximální rozměry 800x200 (může být menší), v opačném případě jeho nahrání selže. Vaše reklama se poté bude zobrazovat na webu v profilu každého hráče a na profilu každého klanu. Pokud má v jednu chvíli tuto funkci aktivováno více uživatelů, pak se reklamy na klan budou zobrazovat ve spravedlivém poměru. V případě 2 reklam tedy 50% na 50%. Obrázek reklamy musíte nahrát na trvalý zdroj, ze kterého obrázek nebude smazán.


Obrázek není uložen na serverech Lab-Vole.cz ani Wotchars.eu, proto za jeho obsah neneseme žádnou zodpovědnost, odpovědnost vždy nese uživatel, který na obrázek odkazuje. Za nahrání jiného obrázku, než banneru s reklamou na váš klan bude Váš účet automaticky suspendován, bude odebrán Váš Premium status a to bez možnosti náhrady či refundu. Kvůli uchování důkazů v případě porušení pravidel jednou nahrané obrázky nelze smazat, pro GDPR specialisty a super-skilled právníky je zde vždy feedback button, přes který je možno se domluvit na smazání.

Co by měl správný banner obsahovat ?


Při vytváření reklamního banneru je automaticky s ním spárován Váš aktuální klan, po kliknutí na banner bude uživatel přesměrován na profilovou stránku Vašeho klanu, proto by v popisu Vašeho klanu mělo být napsáno, jak podat přihlášku. V banneru určitě uvědte Vaše požadavky, jako například minimlní WN8, minimální recent, případně vyžadované tanky. Dále pak, je dobré uvést, na co je Váš klan soustředěn (CW, SH, WagGames, Platoons only ...), aby potencionální zájemce věděl do čeho jde a počítal s tím, jaké aktivity budou od něj vyžadovány.
Image URL:

Vaše existující kampaně:


Nahráno: 30.9.2018 19:27:26
Počet zobrazení: 796151
Počet prokliků: 865
Právě aktivní

ReklamaWotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved