
Zdravim jsme Cz/Sk klan jezdime Cw Strongholdy a jine akce
Podminky pro přijeti : 30D wn8 1000+, preferujeme 2x tier (10) -(Is7 ,T110E5 ,140, 430U) 2x tier (8)-(Is3 , Spoter) 2x tier (6) do cw, vše však záleží na pohovoru s náborářem prostřednictvím Teamspeak3. Tak neváhejte nás kontaktovat a mluvit i ti, co úplně nesplňují.
Teamspeak3 81.0.217.180:7520 místnost Clan Trob-Pohovory
nainstalované TS3 a jeho využívání ( zaplá hra = zaplé TS od 19:00 )
účast na budování a funkčnosti klanu
Chtít být platným a aktivním členem týmu
| WN8 aktivních hráčů | 0 |
| rWN8 aktivních hráčů | 0 |
| # | Nick | rWN8 | rBattles | WN8 | WR | WN8X | Battles | rSH | SH | XP | Role | Vstup |
| gyuro | 518 | 61 | 1040 | 48.93% | 1086 | 29114 | 501 | 2323 | 583 | Poddustojník | 22.11.2017 | |
| Kosta8 | 2292 | 387 | 1529 | 50.36% | 1833 | 34832 | 2278 | 7744 | 603 | Polní D. | 17.7.2016 | |
| RichardXPanzer | 0 | 21 | 789 | 46.79% | 788 | 37685 | 788 | 2118 | 433 | Poddustojník | 4.10.2022 | |
| Jaromirs | 0 | 0 | 1014 | 48.84% | 1601 | 9349 | 249 | 315 | 466 | Vojín | 8.11.2022 | |
| CZ_Hezoun66 | 0 | 0 | 781 | 47.35% | 835 | 78968 | 13 | 4516 | 464 | Poddustojník | 26.6.2019 | |
| 1michalpol | 412 | 5 | 122 | 40.71% | 175 | 1540 | 32 | 51 | 313 | Vojín | 12.1.2024 | |
| panzertom_cz | 2165 | 104 | 583 | 45.15% | 767 | 11487 | 2314 | 3133 | 390 | Poddustojník | 23.7.2022 | |
| vicula_cz | 261 | 101 | 746 | 47.63% | 700 | 24641 | 982 | 3267 | 543 | Poddustojník | 25.12.2016 | |
| Mego_ | 0 | 0 | 1407 | 50.53% | 1426 | 36363 | 0 | 2198 | 615 | Vojín | 13.2.2022 | |
| qsantipa | 0 | 0 | 1476 | 49.42% | 2292 | 21329 | 36 | 387 | 509 | Poddustojník | 28.12.2022 | |
| Lup1no | 0 | 32 | 520 | 43.73% | 529 | 3247 | 0 | 0 | 533 | Založník | 24.4.2024 | |
| _acaktus_ | 0 | 4 | 1002 | 47.75% | 1212 | 11287 | 0 | 0 | 527 | Poddustojník | 14.2.2023 | |
| MarekT14CZ | 412 | 373 | 302 | 38.14% | 0 | 873 | 0 | 0 | 294 | Vojín | 2.1.2023 | |
| vUdNb | 0 | 0 | 965 | 47.62% | 1351 | 5174 | 18 | 51 | 522 | Rekrut | 15.8.2024 | |
| Tomis632 | 0 | 0 | 704 | 46.94% | 581 | 9653 | 578 | 599 | 478 | Poddustojník | 24.12.2022 | |
| Galax1_Benik | 0 | 0 | 948 | 46.55% | 1005 | 5257 | 2 | 221 | 507 | Rekrut | 19.2.2023 | |
| kmat09 | 130 | 5 | 276 | 44.84% | 6 | 1057 | 0 | 0 | 231 | Rekrut | 12.6.2024 | |
| pupo63 | 1199 | 51 | 437 | 44.03% | 300 | 5789 | 36 | 36 | 445 | Vojín | 17.4.2024 | |
| Chlup2003 | 878 | 829 | 1116 | 47.55% | 997 | 57733 | 94 | 948 | 517 | Vojín | 4.9.2016 | |
| kalko | 0 | 0 | 1067 | 49.56% | 1184 | 15889 | 64 | 4439 | 425 | Založník | 6.12.2022 | |
| hezoun66_cz | 0 | 0 | 725 | 47.31% | 675 | 19927 | 137 | 542 | 500 | Vojín | 31.1.2020 | |
| skillercz2017 | 1 | 13 | 734 | 45.22% | 793 | 6685 | 14 | 477 | 403 | Založník | 17.2.2023 | |
| HauS009 | 0 | 0 | 686 | 45.04% | 831 | 11222 | 0 | 306 | 409 | Založník | 9.12.2023 | |
| larax_2 | 1413 | 359 | 1113 | 48.87% | 1115 | 31503 | 1494 | 6257 | 524 | Poddustojník | 3.9.2014 | |
| EPPEEPPE | 7 | 158 | 906 | 49.4% | 910 | 71303 | 3106 | 19002 | 386 | Důstojník | 20.11.2015 | |
| X_Poli_X | 0 | 0 | 1071 | 46.77% | 1411 | 6282 | 24 | 554 | 519 | Založník | 17.8.2023 | |
| martin1000_8 | 130 | 17 | 1216 | 50.55% | 1127 | 14946 | 773 | 1622 | 518 | Poddustojník | 22.9.2021 | |
| TEDIK2013 | 0 | 0 | 584 | 44.68% | 690 | 1345 | 1 | 1 | 286 | Vojín | 13.1.2024 | |
| Sati8381 | 66 | 80 | 940 | 48.04% | 931 | 43374 | 297 | 5925 | 591 | Poddustojník | 4.4.2020 | |
| Robas0511 | 0 | 0 | 613 | 46.52% | 372 | 1380 | 4 | 4 | 456 | Vojín | 25.10.2023 | |
| Nachtschwaermer | 1134 | 570 | 1074 | 48.87% | 994 | 25687 | 1870 | 2100 | 606 | Vojín | 23.8.2021 | |
| tosek48_cz | 0 | 0 | 1527 | 51.68% | 1352 | 40509 | 4298 | 10002 | 632 | Důstojník | 3.7.2020 | |
| Bendy7 | 130 | 55 | 1095 | 48.19% | 1047 | 24608 | 5 | 3033 | 523 | Vojín | 20.11.2016 | |
| Central_stern | 0 | 0 | 1030 | 49.27% | 1113 | 2756 | 355 | 355 | 557 | Polní D. | 27.9.2021 | |
| pepe6666 | 1864 | 228 | 960 | 47.96% | 980 | 29537 | 2609 | 10395 | 463 | Poddustojník | 28.6.2020 | |
| Woldemord11 | 0 | 0 | 780 | 47.76% | 734 | 7588 | 2 | 5 | 430 | Založník | 14.12.2022 | |
| bambula5 | 1394 | 158 | 1147 | 48.91% | 1206 | 47991 | 1586 | 11784 | 589 | Personalista | 9.4.2016 | |
| mates_13 | 3366 | 139 | 1359 | 48.04% | 1346 | 5985 | 0 | 0 | 593 | Založník | 14.2.2022 | |
| chosse250 | 1403 | 343 | 1191 | 48.66% | 0 | 11307 | 0 | 6 | 535 | Založník | 22.1.2023 | |
| Hlubi | 0 | 4 | 1327 | 50.18% | 1563 | 16080 | 4 | 59 | 555 | Založník | 21.1.2019 | |
| faloun | 0 | 55 | 664 | 46.39% | 548 | 37489 | 1531 | 2170 | 454 | Poddustojník | 29.10.2021 | |
| MIKEKILER_6 | 45 | 11 | 910 | 47.36% | 1120 | 9993 | 5 | 65 | 488 | Vojín | 15.4.2024 | |
| _Zefyrus_ | 0 | 0 | 832 | 48.79% | 553 | 28025 | 289 | 1415 | 390 | Poddustojník | 25.4.2020 | |
| Mizosk | 1261 | 150 | 1149 | 49.79% | 1163 | 10015 | 309 | 1653 | 451 | Vojín | 16.1.2023 | |
| tatkorum | 1451 | 1121 | 811 | 47.69% | 733 | 66779 | 2158 | 8484 | 550 | Poddustojník | 17.3.2023 | |
| Spejbl_cz | 3626 | 195 | 996 | 48.14% | 846 | 43038 | 748 | 2489 | 420 | Poddustojník | 28.7.2019 | |
| victorCZE | 0 | 0 | 509 | 43.76% | 835 | 5861 | 84 | 514 | 308 | Založník | 15.12.2022 | |
| refit7 | 1134 | 351 | 823 | 47.84% | 963 | 14895 | 0 | 1 | 420 | Vojín | 9.2.2022 | |
| bergom | 2387 | 462 | 1246 | 50.89% | 1170 | 75487 | 106 | 2061 | 533 | Poddustojník | 29.8.2016 | |
| Ellem | 0 | 0 | 1239 | 49.47% | 1454 | 8615 | 300 | 415 | 697 | Založník | 21.11.2021 | |
| TobisTokr | 723 | 287 | 575 | 46.49% | 663 | 5096 | 8 | 8 | 396 | Rekrut | 2.1.2025 | |
| jirkab1 | 0 | 0 | 1430 | 49.55% | 1629 | 32050 | 33 | 2773 | 475 | Vojín | 2.10.2020 | |
| _Stoupa_cz | 0 | 0 | 1196 | 48.32% | 1236 | 14265 | 69 | 760 | 554 | Založník | 26.8.2021 | |
| MARCUS_654 | 158 | 65 | 231 | 43.72% | 270 | 2532 | 0 | 3 | 235 | Vojín | 9.4.2024 | |
| tank__401CZ | 1340 | 9 | 766 | 45.76% | 1106 | 4266 | 0 | 39 | 458 | Založník | 29.7.2024 | |
| PRO_CZ_ | 0 | 0 | 1331 | 42.31% | 0 | 182 | 0 | 0 | 371 | Vojín | 8.2.2024 | |
| Petra_Foto | 0 | 0 | 802 | 46.09% | 1487 | 15598 | 0 | 32 | 429 | Vojín | 6.3.2023 | |
| tachi66 | 0 | 0 | 1577 | 51.24% | 1774 | 21992 | 417 | 3477 | 657 | Založník | 4.1.2021 | |
| Vyzer | 8039 | 399 | 1872 | 52.57% | 1773 | 32783 | 561 | 1749 | 822 | Poddustojník | 8.11.2020 | |
| Jakub_plestil | 0 | 0 | 774 | 44.8% | 1261 | 7370 | 8 | 8 | 421 | Založník | 18.2.2022 | |
| mesier_2 | 0 | 1 | 1216 | 50.17% | 1626 | 10734 | 2497 | 2549 | 622 | Polní D. | 13.11.2021 | |
| tomiko852 | 1558 | 162 | 1029 | 48.26% | 1097 | 10534 | 2 | 162 | 580 | Založník | 1.8.2021 | |
| tan2015ker | 0 | 0 | 978 | 53.73% | 0 | 938 | 15 | 15 | 404 | Polní D. | 1.2.2024 | |
| Noxs_steel | 1605 | 402 | 549 | 45.52% | 571 | 41823 | 3188 | 13826 | 430 | Velitel | 15.6.2016 | |
| Rumcajs20 | 261 | 212 | 792 | 47.29% | 836 | 63350 | 71 | 5290 | 417 | Vojín | 25.7.2022 | |
| quapanova | 0 | 0 | 577 | 47.39% | 0 | 460 | 0 | 0 | 368 | Vojín | 6.11.2023 | |
| Hulbon_Hulbaaa | 405 | 47 | 729 | 48.39% | 679 | 2674 | 0 | 0 | 511 | Rekrut | 22.11.2025 | |
| Macek1966 | 149 | 152 | 859 | 48.47% | 825 | 47452 | 1343 | 7381 | 386 | Skladník | 5.12.2016 | |
| Lordvilik_cz | 107 | 55 | 1395 | 49.53% | 1416 | 51937 | 1260 | 2898 | 644 | Poddustojník | 18.12.2022 | |
| Zinomo77 | 2165 | 262 | 757 | 46.2% | 795 | 29992 | 42 | 43 | 480 | Vojín | 10.2.2023 | |
| mikemp477 | 1322 | 464 | 1037 | 49.97% | 1088 | 20135 | 21 | 878 | 494 | Založník | 29.12.2022 | |
| Rohratej | 0 | 0 | 1163 | 49.63% | 1079 | 51266 | 750 | 3847 | 566 | Polní D. | 23.11.2020 | |
| transxtreme | 1516 | 755 | 1041 | 48.38% | 767 | 42043 | 2004 | 6004 | 536 | Poddustojník | 23.4.2016 |