eu Hráč Lovec_Lebek

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1906
Recent WN8
1907
(1743 Bitev)
Winrate
54.01%
Recent WR
51.86%
(1743 Bitev)
Bitev
61408
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 61408 0 170 885 1743
Průměrný Tier 7.57 0.0 9.1 9.0 8.82
Winrate 54.01% 0.0% 53.53% 51.41% 51.86%
Tanků odhaleno 1.27 0.0 0.79 0.84 1.25
Udělené poškození 1358.71 0 1537.79 1817.91 1711.04
Obrana základny 0.66 0 0.38 0.42 0.72
Průměrně zkušeností 659.17 0 763.0 811.0 810.0
WN8 1906 0 (-2) 1436 (-2) 1817 1907 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 491 98 64 686
Průměrný Tier 10 8 6 9.21
Winrate 46.03% 51.02% 54.69% 48.1%
Tanků odhaleno 1.24 0.71 0.67 1.11
Udělené poškození 1820 1248 656 1587.0
Obrana základny 1.09 1.17 0.19 0.97
Průměrně zkušeností 643 528 459 603.0
Průměrně střel 7.41 5.9 6.97 8.37
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 125 724 950 91
Průměrný Tier 10 8 6 7.16
Winrate 56.0% 42.68% 54.0% 50.55%
Tanků odhaleno 1.18 0.63 0.93 1.32
Udělené poškození 1654 1512 787 1481.0
Obrana základny 0.42 1.87 1.17 2.66
Průměrně zkušeností 573 597 452 292.0
Průměrně střel 7.86 8.42 7.43 6.92
(WG Player ID: 504259229)
Načteno za 1.32s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (6.2.2023 2:54:01 - 6.2.2023 2:54:01)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Lovec_Lebek.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Lovec_Lebek][img]https://lab-vole.cz/Signature/Lovec_Lebek.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
1% (6 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1906
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1840
(52561 Bitev)
WN8 Tier VI
1994
(8449 Bitev)
WN8 Tier VII
1760
(4195 Bitev)
WN8 Tier VIII
1878
(19018 Bitev)
WN8 Tier IX
1748
(11430 Bitev)
WN8 Tier X
1774
(9469 Bitev)

Tanky (326)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6875766722950.66%1274.0
T25 AT710607339760.82%1647.6
BT-7436514710.0%1768.9
P.43 ter710727187850.0%1786.0
Ikv 65 Alt II678847917558.29%1654.7
T3481455689258451.66%1992.5
Object 257915847402259.09%1649.3
T-50513745110356.31%362.8
SU-85B43522455950.85%889.0
Charioteer8133674713053.85%1558.5
Jagdpanzer E 10010232962393554.87%1949.4
T54E19188979928849.65%1970.6
BDR G1 B57744505343.4%1716.5
Caernarvon8130171630945.95%1498.4
StuG IV5607296825.0%1681.9
O-I6109660466057.12%2214.3
Valentine AT47294733455.88%2909.7
MS-111462052766.67%928.4
M47 Iron Arnie813037703650.0%1410.0
M40/M438129962852950.47%1654.3
VK 36.01 (H)6106461135257.39%2282.8
SU-1018162579715850.63%1964.7
T110E410189269313447.01%1300.9
SU-122-447126472210156.44%1871.1
Type 4 Chi-To65985068957.3%1208.6
AMX M4 mle. 5410217174511743.59%1463.2
IS-38141275570755.73%1878.4
AT 7716099232759.26%2521.2
AMX 13 F3 AM68447402572.0%1405.1
T328132276930853.57%1792.1
M53/M559157855747854.6%1869.2
Jagdpanther7125553612041.67%1851.7
SMV CC-67811306456549.23%1048.1
Hotchkiss EBR764667510158.42%1468.5
Type 3 Chi-Nu54004004062.5%1182.0
T1 Cunningham11349520.0%0.2
AE Phase I916578268252.44%1497.3
G.W. E 10010157355424548.98%1531.4
Ferdinand8160464118751.87%1927.8
FV30466304488349.4%963.6
Indien-Panzer813888008051.25%1893.2
Prototipo Standard B9192192926558.87%1994.0
T37668257418954.5%1993.9
M4A3E8 Sherman689662110451.92%1965.3
T288156477818454.89%1912.0
S-51770558115450.65%766.1
122 TM813406913754.05%1298.3
P.43 bis69136324953.06%1758.5
FV215b1015537782161.9%1186.2
Jagdpanzer IV67965227055.71%1737.6
Strv m/4256074583464.71%2187.2
AMX 50 1008138660524450.82%1553.3
IS-710206673438954.76%2102.6
TVP VTU Koncept87495693951.28%883.9
Bat.-Châtillon 25 t10160963551852.7%1394.9
M-II-Y713148866960.87%2005.1
Pawlack Tank610577344245.24%1868.3
M127138460518847.87%2117.8
Škoda T 40610107627054.29%2280.0
LTP3305383366.67%1733.4
Sturer Emil7121067614051.43%1950.4
Matilda467345137964.64%2526.5
CS-631023259214568.89%2141.4
Strv 103B10264280014758.5%2139.3
M2 Light Tank2148235520.0%451.7
M3741961427544.0%490.6
Super Conqueror1019557635450.0%1478.8
Object 4168741592771.43%811.9
SU-18216289520.0%815.0
T-4378297488760.92%1498.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9141373825753.31%1569.6
TVP T 50/5110187773025846.9%1482.1
M24 Chaffee55345004360.47%2122.2
Jagdtiger9240582026653.01%2542.6
Leo7109463514654.79%2095.3
Panther II814126939250.0%1902.2
Churchill I55873002642.31%1179.9
KV-1575455365257.36%2110.3
G.W. Panther7143559218447.28%2054.6
K-91-PT918288158751.72%1686.4
T2 Medium Tank2811401060.0%338.3
T-54 ltwt.9115584710149.5%1931.6
Type 5 Chi-Ri788549318451.09%1464.3
M5 Stuart41854482458.33%842.7
Pz.Sfl. IC4636603633.33%2199.3
M2 Medium Tank31191673154.84%356.0
B145154425058.0%2173.4
Object 2601020388605756.14%1735.5
Emil I8162968329057.59%2075.7
AT 15813068187755.84%1444.4
Hummel6129558811552.17%2368.0
Kolohousenka1150243250.0%724.6
UDES 038152659016652.41%1786.2
AMX M4 mle. 51919227584334.88%1568.1
LHMTV880582821256.13%1539.0
Vickers Medium Mk. I127443929259.93%2168.6
T28 Prototype8165164145654.17%2015.3
Object 2771020147861154.55%1548.3
M41 HMC5113146017047.65%2194.9
Progetto M35 mod. 468166692564855.25%2160.3
Panhard AMD 178B64175138149.38%1120.8
Strv S18177174790054.44%2092.4
60TP Lewandowskiego1021808754351.16%1663.4
Type 619157682010360.19%1638.1
SU-1527126760013655.15%2280.8
Durchbruchswagen 24333283250.0%886.1
Emil II9204987120356.16%2106.0
Strv 7468445205150.98%1843.6
LTG77617662955.17%1780.3
FV38059106872922256.31%1078.9
E 509177885714953.69%1781.0
Marder 38T43753733138.71%896.5
T959209472030455.92%2017.0
KV-1375696183946.15%840.3
Škoda T 25694161252056.35%2201.5
Tiger I7118153612555.2%1842.3
T-832815291016560.0%2212.8
Strv 103-09199172211557.39%1961.7
FV4005 Stage II10202471631053.87%1644.6
Bofors Tornvagn8134577711452.63%1532.8
VK 72.01 (K)10195156046249.35%1403.4
SU-100694750516453.05%1903.8
Object 14010210673137153.91%1858.7
Rhm.-Borsig Waffenträger81932727180755.4%2412.7
FV4004 Conway921468275655.36%1994.4
FV217 Badger1020277874264.29%1598.3
IS-2-II812647784052.5%1359.9
Škoda T 2456315753554.29%2223.9
Grille 1510226556642451.18%1841.1
VK 30.02 (M)61114699633.33%2232.4
Type 4 Heavy9143359627254.41%1492.3
Black Prince78404856761.19%1143.1
Panhard EBR 10510137976628150.53%1649.5
T1E62562953100.0%293.7
AMX 4042353073444.12%1024.6
VK 30.02 (D)710817622450.0%1823.9
Marder II32311922352.17%698.9
Waffenträger auf Pz. IV9260990519855.05%2952.9
T3 HMC2223268633.33%935.0
Sturmpanzer I Bison31301213141.94%238.1
AT-12129120933.33%316.6
T-448126881422956.33%1954.0
BT-7 artillery3206176250.0%642.7
ST-I9180980619854.04%1966.9
Object 268 Version 41019777362951.72%1495.2
LT-432877473310550.48%1383.5
VK 30.01 (H)58586204348.84%2234.4
KV-48136579017856.18%2050.4
Object 26810264372568151.69%2168.3
Konštrukta T-34/1007106565113359.4%1903.4
Bishop56153772454.17%1269.9
M753554503554.29%1402.7
T-284804557233262.78%3733.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C3243346580.0%1224.6
ISU-1528164367333650.3%2039.8
M24E2 Super Chaffee657858418950.79%1654.2
TOG II*6011210.0%0.0
Object 705A10186277814951.01%1515.2
Object 274a8143184328753.31%1839.1
P.44 Pantera8132772115549.03%1843.5
G.W. Tiger9130556232646.93%1391.8
Controcarro 1 Mk. 29174280316655.42%1605.9
IS7113968717955.87%1788.1
Ikv 90 Typ B794952611358.41%1502.3
Škoda T 509195185164354.9%2038.1
T-293589422250.0%2786.7
Sturmpanzer II42881797542.67%838.3
Vz. 551023538657861.54%1773.7
T57 Heavy Tank10224470653151.04%1957.1
T-54 first prototype89786411050.0%952.1
T110E510203071561952.02%1892.9
Object 705915247169759.79%1578.6
M7 Priest351223712452.42%1795.2
MT-25630360828751.92%806.8
IS-M8123066911150.45%1336.9
Valentine II4226452250.0%715.9
AT 15A717761190966.67%2846.2
ShPTK-TVP 1008159184228953.98%1863.0
Char Futur 49206090811752.99%1998.1
Crusader 5.5-in. SP78707195549.09%1308.8
T71 DA763567415150.99%1242.4
T-15067935758846.59%1399.8
Conqueror9149168315752.23%1360.7
Type 97 Te-Ke276158250.0%211.9
Tiger II8145059216557.58%2019.4
Caernarvon Action X8124880713050.0%1520.1
Covenanter53093404456.82%1219.3
M3 Light3102112333.33%213.5
SU-85542425116651.81%984.4
Leopard 110194873635650.56%1565.1
VK 28.01661456310050.0%1914.2
Pz.Sfl. IVc56435785064.0%1819.1
Object 7049242782125359.68%2548.2
T40472850941561.45%2458.9
Type 1 Chi-He43554462458.33%1312.6
T56 GMC32231841952.63%662.2
Ikv 10354313415248.08%1053.2
Dicker Max6106153229152.58%2277.3
E 1001016416519853.06%1215.0
T2164685585253.85%1369.4
T-50-2652157214852.03%1456.4
T1 Heavy Tank554637019854.04%1291.7
Vz. 44-17124265012954.26%1788.8
M56 Scorpion714117775358.49%2643.2
Panhard EBR 909112877419253.65%1663.4
Leichttraktor127846944160.54%2046.2
T28 Concept711735812650.0%1813.5
Strv m/40L3170240862.5%537.9
AMX 50 B1021366549839.8%1431.0
STA-18123461721252.83%1780.9
T698138679953956.4%2153.3
KV-85695664846855.98%2163.5
Renault NC-311441656250.0%4419.3
Type 5 Heavy1015836272544.0%1032.5
TKS z n.k.m. 20 mm2376370250.0%2106.1
T499100955753247.56%1448.6
T297111068221652.78%1571.9
4TP101201100.0%261.0
E 759188774045054.0%1932.7
T-4631211904238.1%288.9
MTLS-1G1434924641100.0%2415.2
T-2621091191526.67%318.7
AMX ELC bis53895435954.24%1480.5
Type 95 Heavy43122844946.94%962.2
SU-100M1715098212846.43%2405.6
Lorraine 155 mle. 5187675883652.78%778.3
Fiat 30001448465250.0%2255.5
T-1038156676270452.98%1809.8
AMX 38362317475.0%263.1
SU-76M42211912642.31%594.9
Somua SM8165785750255.78%1929.9
Sav m/4343094131353.85%889.8
AMX 13 75753569014059.29%1151.4
M41 Walker Bulldog885864278453.7%1720.6
SMV CC-64 Vipera813297733256.25%1273.5
STB-110192477921551.63%1572.9
P26/4046824192540.0%2000.0
TNH 105/10008117770310448.08%1309.7
L-602152469250.0%724.0
T-34-85M6124494112466.94%2547.4
Churchill VII68814769451.06%1929.0
Crusader66285185856.9%2430.0
M1039168673241751.56%1935.7
Cromwell687358526255.73%2130.1
Semovente M4156865751952.63%1781.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D287456475.0%465.3
KV-26103858734358.89%2197.2
T2 Light Tank283294333.33%156.3
T 55A915498463450.0%1376.4
Vickers Medium Mk. III32102861291.67%864.0
T-109151672631454.46%1675.8
Kunze Panzer914787842657.69%1341.3
AMX 50 1209180770532548.92%1726.6
T110E310231963134355.69%1955.3
M8A1451437210456.73%1631.7
IS-410218774615452.6%2168.0
T-549149264953054.34%1716.3
M-III-Y8149486512551.2%1877.8
Kranvagn10216076614543.45%1536.3
M3 Stuart31923471250.0%695.7
Renault Otsu11994671947.37%1374.7
Panzerjäger I2251195742.86%899.1
Super Hellcat7113969911558.26%1964.2
Grille548323013950.36%1029.2
O-Ni7129968617455.17%1817.0
Conqueror Gun Carriage1010996464454.55%877.3
M44683545654153.42%1629.6
T26E4 SuperPershing81084725101549.36%1497.0
Bat.-Châtillon 155 559107469913348.12%1051.9
KV-3711236869253.26%1550.2
M10 Wolverine57745894850.0%2250.0
WZ-114916938393647.22%1814.7
Somua SAu 404491241250.0%1152.3
O-I Experimental597255737661.17%2565.0
Achilles610606522454.17%1943.4
AMX 13 105 AM mle. 5054463313551.43%933.6
Skorpion8169578873952.91%1906.8
M3 Lee414515310637.74%254.9
AMX 13 909810569145451.17%1187.3
ARL 4467985008757.47%1503.4
LTTB880771915450.65%1400.2
212A9136873722249.1%1303.3
TNH T Vz. 519173283117754.24%1648.3
AMX 13 10510143276215052.0%1605.1
M26 Pershing812127075444.44%1444.4
P.4356085342762.96%1946.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E32953098359.04%1155.0
Panther710757133452.94%1897.7
O-Ho8142170630956.96%1902.2
AMX M4 mle. 45713137515961.02%2169.3
Leopard Prototyp A9193187237156.33%2047.1
SU-14-2889263510240.2%757.8
Lago44243982060.0%1714.7
Controcarro 3 Minotauro1021268063855.26%1459.6
ELC EVEN 90877174249951.5%1446.3
Semovente M43 Bassotto69135884047.5%1514.1
Cruiser Mk. I18726841100.0%5795.4
M18 Hellcat6102156385356.62%2178.7
FV20788926999453.19%986.6
Tortoise9230210104259.52%2349.2
T67584749834659.83%2331.9
T25/2713536689955.56%2487.5
T-452334424757.14%2017.5
Challenger714508007452.7%2128.2
Cobra9221888737353.62%2214.5
AT 867795603036.67%1248.9
Object 2639197787514860.81%2065.3
M-IV-Y813207423943.59%1244.0
StuG III Ausf. G549626711550.43%1179.6
KV-1227120764616954.44%1886.8
CS-59913988235664.29%1361.8
Light Mk. VIC22194942762.96%1491.7
Nashorn6114856277957.64%2490.1
M46 Patton9160582513052.31%1638.2
T1 HMC21721322347.83%890.5
AMX 12 t65136765658.93%1648.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer472446369257.95%2574.9
Waffenträger auf E 10010270064450451.19%2229.7
T92 HMC10153753932856.4%1512.4
Chimera817929607754.55%2098.5
UDES 14 Alt 58171786926354.75%2366.4
SMV CC-56712537335145.1%1722.4
M6685250825653.13%1702.4
Strv m/42-57 Alt A.2698960438355.09%2013.9
M36 Jackson68816805060.0%1850.5
Bat.-Châtillon 155 581012756092040.0%904.4

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[AF_V] Al Fajká Veterans12701140Vstoupil23.1.2020
[] 00Odešel23.1.2020
[CSANF] CS Army Ninja Forces18101929Vstoupil23.8.2013

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved